Nejlepší polibek

10. října 2007 v 17:35 | Texas Terry |  Japanese Love Story
Už od samého úterního rána nemyslely Sára ani Tereza na nic jiného, než na večerní setkání.Ve škole byly naprosto nepozorné a zasněně koukaly buď na sebe, nebo někam ven z okna.Domů dorazily ve tři hodiny.Přestože koncert začínal až v půl osmé, Sára už se začala strojit.Chtěla vypadat naprosto dokonale! Sice se Shirovi snad líbí už teď, ale přesto pro něj chtěla být co nejhezčí.Narovnala a uhladila si své dlouhé černé vlasy.Modré oči si obtáhla tenkou černou linkou a na víčka nanesla šedo-stříbrné stíny.Trochu lesku na rty…..Oblékla si svoje oblíbené černé tričko na ramínka s glitrovým potiskem a nápisem Rock Girl.K němu si vzala nové džíny.Ještě řetízek s křížkem a pár náramků.No a samozřejmě vůni…Tak a hotovo!! Zbývalo ještě dost času.Tak mezitím se pokusila naučit do biologie.Jenže moc jí to do hlavy nelezlo.A komu jo, když brzy uvidí někoho tak skvělého, jako je Shiro!? Nemůže si prostě pomoct.Hýbe celým jejím světem!
Konečně bylo sedm hodin a Sára s Terezou stály před klubem.Asi za minutu dorazili kluci.Ale tentokrát byli jen dva! Akoi a Shiro.To holkám vůbec nevadilo, protože právě tohle byli jejich favoriti.Akoi omluvil Uruhu, že prý dneska nějak moc dováděl a má něco s nohou.Potom už zamířily dovnitř do klubu.Dokonale se bavili.Skupina hrála dobře a Akoi se Shirem byli k holkám velmi pozorní, objednali jim pití a neustále se ptali, jestli ještě něco nechtějí.Sára měla chuť Shirovi říct, že jí ke štěstí bohatě stačí jeho blízkost, ale ještě se k tomu neodvážila.Doufala, že ještě dnes večer s ním bude chvíli o samotě a na méně hlučném místě.A to se jí skutečně splnilo.Ale naprosto nečekaně.Po skončení koncertu je kluci opět doprovodili k tramvaji.V tom se Shiro Sáry zeptal, kde vlastně bydlí.Tak mu řekla dokonce přesnou adresu.Potom se s ní Shiro rozloučil a zmizel ve vedlejší ulici.Mezitím se taky Akoi rozloučil s Terezou a pospíchal za Shirem.Holkám bylo divné,že tak rychle utekli, ale co už se dalo dělat…V Nuslích Sára vystoupila a pomalu šla ulicí ke svému paneláku.Když byla už blízko, náhle uviděla někoho sedět na schodech před vchodem.To snad není možné-Shiro!! Přiběhla k němu a zeptala se: "Copak tady děláš? Jak ses sem tak rychle dostal?" On tou svojí legrační češtinou odpověděl "To ne důležité!" Sára chtěla ještě něco říct, ale v tom ji Shiro vášnivě políbil! Sáře se téměř podlomily kolena.Ještě nikdy nezažila tak úžasný a spontánní polibek! No taky je fakt, že zase s tolika kluky se zatím nelíbala, ale stejně si byla jistá, že s nikým to nebylo tak krásné.Tohle byl rozhodně ten nejlepší polibek!!
Když se jejich rty oddálily, Sára Shira objala a on jí zašeptal do ucha: "Tohle já chtít udělat už první chvíle co Tebe uvidět!" Sáře vhrkly do očí slzy.Přesně tohle si přála slyšet.Nahlas mu řekla: "Já taky! Od první chvíle tě miluju!" Shiro si jí k sobě ještě těsněji přitáhl a znovu ji něžně políbil.Sára se vznášela ne v sedmém, ale už nejméně v desátém nebi! Najednou se otevřely dveře paneláku a vyšel z nich nějaký chlápek, co bydlí o patro níž než Sára.Ta sebou vylekaně trhla.Teď už bylo po romantice! A navíc se podívala na hodinky, které ukazovaly skoro deset hodin.To už je dost pozdě! Sára sice měla dovoleno být venku do desíti ale stejně se na ni vždycky máma dívala s nelibostí, když přišla na poslední chvíli.Řekla tedy Shirovi, že už musí jít domů.Ale hned na zítra si zase domluvili schůzku, tentokrát už půjdou nejspíš jen oni dva.A taky si ještě na sebe vyměnili čísla.Sára už odemykala vchodové dveře, ale pak se ještě otočila.Shiro pořád stál na stejném místě a zamilovaně ji pozoroval.Oči mu jen zářily.Sára neodolala a rozběhla se k němu.Ještě naposled ho vášnivě políbila. "Moc tě miluju, Shiro!!" Potom rychle odemkla dveře a utíkala domů.Byla tak šťastná! Její máma byla ráda, že přišla včas a zeptala se jí, jak se bavila. "Přímo dokonale, mami." Potom se osprchovala a lehla do postele.Objala svého plyšového medvídka a představovala si, že je to Shiro.Tiskla ho k sobě jako blázen a neustále ho pusinkovala: "Miluju tě,miluju tě,miluju tě…."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama